Vážení zákazníci,
momentálně nejsou k dispozici žádné volné termíny pro focení.
Omlouvám se a budu se těšit na setkání později.

Vánoční focení

 

Vánoční focení patří k jednomu z nejoblíbenějších v roce. Letos poprvé zaplavila ateliér vánoční atmosféra, kupa světýlek, lampiček, medvídků a fotokoutků s vánočními motivy. Myslím, že se nám to všem náramně povedlo a chtěla bych vám moc poděkovat, že jste mi dovolili fotečky sdílet. Alespoň tak ostatní můžou nahlédnout pod pokličku celého focení a vidět jeho výsledky.

V průběhu focení jsem pochopila hned několik věcí, které je fajn, abyste i vy věděli. To, jaký bude výsledek, ovlivní připravenost dítěte. Zkuste proto sami pro sebe zvážit, jak na tom vaše dítko je a jestli je schopné na chvíli posedět. Jestli máte čertíka, který chce běhat a neposedí, zvolte raději jiný typ focení, např. venkovní, a vánoční o chvíli odložte. I dítě se mění a každý rok to může být jinak.

Rodiče a děti jsou parťáci. Vy sami víte, co na vaši ratolest platí a jaká věc ji rozesměje. Takže vaše asistence v tomhle ohledu je velmi vítána. Všichni máme rádi ty krásné úsměvy a veselé děti, takže na tom musíme společně zapracovat.

Instrukce číslo tři a pro mě moc důležitá – přijďte na focení, jen pokud jste zdraví. A myslím opravdu všechny. Dítka i dospěláky. Rozhodně nechoďte v době, kdy jste infekční a můžete nemoc předat někomu dál. Je to s ohledem na mě i na další děti, které pak v ateliéru jsou.

A konečně na závěr. Vezměte si pěkné sváteční oblečení. Fotky dostanou jiný šmrnc. Rozhodně líp vyniknou vánoční šatičky, než zapraná tepláková souprava. A u dospěláků? Platí to samé. Ale klidně i džíny, košile a nějaký hezký svetřík rozhodně není na škodu.

Fotíme pouze do 15. prosince!